Front End Developer + organizace výroby webových projektů (Luhačovice)

Zdeněk Sviták nabízí v obci Luhačovice volnou pracovní pozici "Front End Developer + organizace výroby webových projektů". Nástupní mzda je 20 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Front End Developer + organizace výroby webových projektů
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Luhačovice
Mzda:
20 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Zdeněk Sviták - Luhačovice
Uherskobrodská 80
76326

Další informace o volném místu

Hledáme do menšího teamu reklamní agentury človeka který ma zkušenosti s kódováním front endu webových stránek. Ideálně znalost platformy Dreamweaver, Photoshop, HTML, CSS a vše co k tomu patří. Další náplní práce by byla organizace projektů mezi obchodníkem - grafikem - programátory. Do určité míry i technická podpora pro stávající klienty a přerozdělování požadavků dále do teamu. Sídlíme v Luhačovicích a požadavkem je být v kanceláři k dispozici většinu týdne + jeden den např homeoffice. Znalost PHP vítána = vyšší mzda. Počítám se zaškolením. Uchazeč by měl počítat s faktem, že jsme reklamní agentura, což je kreativní proces, tzn. nejedná se o práci ve SW firmě, kde je vše nalinkované. Informace o nás naleznete na www.taox.cz
Zaměstnanecké výhody: K dispozici firemní motorový člun Mastercraft X-Star v HR během léta, 1x ročne přídavky na dovolenou v hodnotě +/-10tis., možnost využívání filmové techniky a dronů pro osobní potřebu, 50% sleva na www.wakemorava.cz U zajímavých projektů možnost provize, pro schopné jedince možnost podílu ve firmě pokud se předvedou. Možnost delších dovolených - měsíc atd.
Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně PO-PÁ od 12.00 do 15:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Zdeněk Sviták
telefon: 723 013 551
email: taox@taox.cz

Zdeněk Sviták - Luhačovice
Luhačovice
76326


Poslední změna: před 2 měsíci