PHP programátor + organizace výroby webových projektů (Luhačovice)

Zdeněk Sviták nabízí v obci Luhačovice volnou pracovní pozici "PHP programátor + organizace výroby webových projektů". Nástupní mzda je 20 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PHP programátor + organizace výroby webových projektů
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Luhačovice
Mzda:
20 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Zdeněk Sviták - Luhačovice
Uherskobrodská 80
76326

Další informace o volném místu

Hledáme do menšího teamu webové reklamní agentury človeka který má zkušenosti s PHP/MYSQL. Další náplní práce by byla i technická podpora pro stávající klienty a přerozdělování požadavků dále do teamu. Vše je o dohodě, osobních dispozicích a schopnostech. Sídlíme v Luhačovicích a požadavkem je být v kanceláři k dispozici většinu týdne + jeden den např. homeoffice. Projekty stavíme na vlastním RS, předpokládá se postupné načtení systému - kolegové poradí. Uchazeč by měl počítat s faktem, že jsme reklamní agentura, což je kreativní proces, tzn. nejedná se o práci v SW firmě kde je vše nalinkované. Máme stálý okruh klientů pro které pracujeme a sem tam řešíme práci pro nové. Informace o nás naleznete na www.taox.cz.
Zaměstnanecké výhody: Možnost využívání filmové techniky a video dronů pro osobní potřebu. U zajímavých projektů možnost provize, pro schopné jedince možnost podílu ve firmě pokud se předvedou. Možnost delších dovolených.
Kontaktujte emailem, telefonicky nebo osobně PO-PÁ od 12.00 do 15:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Zdeněk Sviták
telefon: 723 013 551
email: taox@taox.cz

Zdeněk Sviták - Luhačovice
Luhačovice
76326


Poslední změna: před 1 měsícem