Pracovník v sociálních službách - chráněné bydlení (Vizovice)

NADĚJE nabízí v obci Vizovice volnou pracovní pozici "Pracovník v sociálních službách - chráněné bydlení". Nástupní mzda je od 31 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník v sociálních službách - chráněné bydlení
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Vizovice
Mzda:
od 31 500 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
NADĚJE Vizovice-Palackého
Palackého Nám. 364

Další informace o volném místu

Baví vás pomáhat ostatním? Chcete dělat něco, co má skutečně smysl?
Máte chuť pracovat s lidmi, kteří vaši pomoc potřebují a zároveň i ocení?

Otvíráme novou unikátní službu.
Možnost prodloužení pracovního poměru.
Požadujeme: Min. SŠ vzdělání (150ti hod. rekvalifikaci lze doplnit do nejpozději 1,5 roku po nástupu), soulad s posláním NADĚJE, dobrou dovednost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, očkování proti hepatitis B (nebo ochotu se naočkovat), trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.
Chuť učit se novým věcem, optimistický postoj k životu, smysl pro zodpovědnost. Schopnost otevřeně komunikovat, úzce spolupracovat v týmu a hledat společně řešení. Morální kredit a orientace na hodnoty, být schopni nadhledu a zvládnout občas zátěžovou situaci. Respektující přístup k lidem s postižením s orientací na přiměřenou podporu a integraci. Zkušenost práce s lidmi se zdravotním hendikepem není podmínkou, ale výhodou.
Informace k náplni práce Pomáháme dospělým lidem s chováním náročným na péči ve spojení mentálním postižením a kombinací s autismem, nebo duševním onemocněním zvládat nároky každodenního života, udržujeme a rozvíjíme jejich dovednosti.
Chráněné bydlení je celoroční pobytovou sociální službou ve Vizovicích zajištěnou v bytě s jednolůžkovými pokoji - byt je součástí rodinného domu se zahradou v blízkosti centra města. Jedná se malou komunitní sociální službu pro 4 klienty.
Přihláška do výběrového řízení se zasílá na e-mail jitka.nemcova@nadeje.cz nejpozději do 30. 4. 2024 a musí obsahovat:
1) Strukturovaný životopis prokazující naplnění kvalifikačních požadavků.
2) Písemné zpracování úvahy v rozsahu 1 strana A4 na téma: Co můžu předat týmu a službě (klientům), co očekávám od týmu (co je pro mne důležité).
Dokumenty v elektronické podobě prosíme uložit takto: příjmení CV, příjmení ÚVAHA. Do předmětu mailu zadat: "výběrové řízení PSS CHB Vizovice".

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, příplatky za svátek, víkend a noc, 2x ročně odměny, stravenkový paušál, intenzivní další vzdělávání a supervize.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 9:00-14:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Jitka Němcová
telefon: 775 889 667
email: jitka.nemcova@nadeje.cz

NADĚJE Vizovice-Palackého
Vizovice
76312


Poslední změna: před 1 měsícem