Projektoví manažeři (Zlín)

KomTeSa spol. s r.o. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Projektoví manažeři". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektoví manažeři
Obor(y):
Administrativa, Management, Obchod a cestovní ruch
Obec:
Zlín
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
KomTeSa spol. s r.o. - Zlín

Další informace o volném místu

Kdo jsme?
Jsme Havlíčkobrodská IT firma Komtesa. Od drobných živnostníků a disket jsme se postupně přesunuli k chytrým serverovým řešením, IT bezpečnosti, vývoji e-shopůa velkým firmám. V šuplíku nám leží certifikace Google, díky které pomáháme klientům s organizací uvnitř firmy a řadě podnikům spravujeme sklady a řízení firmy v ERP ESO9. Naší vlajkovou lodí se postupně stala vlastní e-shopová platforma Elasticr.
A všechno, co u nás budeš dělat, se u bude točit okolo Elasticr Frameworku. Ten je naším vlastním řešením a platformou pro kompletní tvorbu malých i velkých e-shopůa řízení skladůs bohatými funkcemi. Abychom ho vypiplali k dokonalosti, investovali do jeho rozvoje tisíce hodin a miliony korun. Už teď díky němu zastřešujeme B2C/B2B e-shopy našich klientů. A nejen to. Děláme e-commerce od A do Z. Tvoříme vše, od slušivého a funkčního designu, přes vývoj až po nastavení všech procesů včetně skladového hospodářství. Na naší platformě běží například Ingredi, Lumax, Mateza, ČSOB, Nakup na Dobro a další.
Protože nabíráme nové klienty na tvorbu e-shopů či řízení skladů a zakázky se nám začínají dost kupit, potřebujeme právě Tebe. Projektového manažera, který se zakousne do práce a zvládne celý proces implementace platformy Elasticr úspěšně odřídit. To jak z hlediska nasazení systému, tak i dlouhodobé strategie a spolupráce s klientem. Jak si tě představujeme?
" Máš zkušenosti s řízením projektů v oblasti implementace softwarů.
" Dokážeš u klienta zajistit kompletní vstupy pro kolegy z vývoje a byznysu.
" Zvládneš naplánovat práci podle produkční kapacity s ohledem na průběh realizace projektů, nové zakázky a dodržuješ pečlivě svěřený budget.
" Rychle reaguješ na změny a snadno přeorganizuješ práci dle situace.
" Jsi mistr vyjednávání. To znamená, že víš, jak komunikovat, dodržet termíny a také někdy vysvětlit klientovi, že pro něj máš lepší řešení jeho nápadu.
" Oplýváš schopností věci dotahovat. Prostě. "getting shit done" přístup.
" A pak taková klasika, bez které se neobejdeš. Počítáme s tím, že máš výborné organizační schopnosti, jsi pečlivý a dokážeš se poprat s vysokou mírou osobní odpovědnosti na každém projektu.
Víme, že supermani neexistují, ale kdyby náhodou…
Pokud máš ve výbavě něco z bodů níže, je to super bonus a rádi tě za to patřičně odměníme. Pokud ne, nezoufej - vše tě naučíme za pochodu.

" Díky zkušenostem zvládáš od klienta získat potřebné informace pro přípravu technického briefu vč. naplánování jednotlivých fází výroby od UX/UI, přes grafiku, programátory. A odřídíš celý projekt nebo i jeho část.
" S přehledem se orientuješ v Atlassian nástrojích a Google Workspace.
" Znáš administrativní rozhraní nějaké běžně používané platformy. Takže jsi třeba pracoval v nějakém ERP/CMS jako je Wordpress, Joomla nebo Wix.
" Bude se ti hodit, pokud nejsi jenom čistokrevný projekťák, ale máš zkušenosti s webem, kódem, e-commercí nebo vývojem produktu či softwaru.
Proč se ti u nás bude líbit
" Děláme práci pro zajímavé značky. Mezi naše klienty patří Mateza, Tescoma, Hamé, Vileda, Česká pošta a další.
" Tví kolegové budou parťáci, na které se můžeš spolehnout. Mají hluboký vhled do různých oborů s dlouholetými zkušenostmi. Můžeš se toho od nich tedy opravdu hodně naučit. Budeme rádi, když budeš aktivní a do týmu přineseš nový skill.
" V naši oborech se rádi vzděláváme. A rádi budeme rozvíjet i tebe!
" Práci na HPP nebo živnostenský list. Jak potřebuješ.
" Odměna od 50 000 Kč podle tvých schopností a zkušeností.
" K dispozici 20 dní dovolené 3 dny sick day
" Samozřejmostí je pružná pracovní doba, možnost home-office a částečně remote
" Příspěvky na sportovní aktivity či vzdělání a samozřejmě stravenky
" Vybavení pro tvoji práci v podobě notebooku nebo třeba telefonu
" Klasika v podobě team-buildingu, výletů do sklípku, vánočního mejdanu - však to znáš. S námi se nebudeš nudit ani po práci!

Myslíš, že by to mezi námi mohlo fungovat? Tak neváhej a napiš nebo zavolej naší ejčárce Markétě na mji

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Jíchová
telefon: 720 978 335
email: mjichova@komtesa.com

KomTeSa spol. s r.o. - Zlín
Zlín


Poslední změna: před 4 dny