Stavební práce - zedníci, fasádníci, pomocní dělníci, obkladači, sádrokartonáři (Zlín)

STAMESTA v.o.s. nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Stavební práce - zedníci, fasádníci, pomocní dělníci, obkladači, sádrokartonáři". Nástupní mzda je od 18 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Stavební práce - zedníci, fasádníci, pomocní dělníci, obkladači, sádrokartonáři
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Zlín
Mzda:
od 18 900 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
STAMESTA v.o.s.
nám. T. G. Masaryka 1281
76001

Další informace o volném místu

Pracoviště: Třída Tomáše Bati, Bud. 22, box 60 Zlín 760 01
Požadavky: praxe v oboru, ŘP sk. "B" - výhodou (pouze doprava na pracoviště, není potřeba pro výkon práce), dobrá komunikace, spolehlivost, flexibilita
Náplň práce: fasády, rekonstrukce, zateplování budov, dlažby, bourací práce

Kontakt na zaměstnavatele

Ihor Silantyev
telefon: 773 769 828
email: silantyev@seznam.cz

Zlín
76001

Poslední změna: před 1 týdnem