Technologové (Zlín)

OBZOR, výrobní družstvo Zlín nabízí ve Zlíně volnou pracovní pozici "Technologové". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Technologové
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Zlín
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
OBZOR, výrobní družstvo Zlín - sídlo
Na Slanici 378
76302

Další informace o volném místu

Požadujeme:
SŠ nebo VŠ vzdělání strojního (technického) zaměření, praxi v oboru, orientaci ve výkresové dokumentaci, strojírenských normách a jakostech materiálů, technické myšlení, znalost technologie výroby nástrojů a přípravků, znalost strojů a zařízení pro výrobu plastových a kovových výrobků, zkušenosti s ISO normami jsou výhodou. Dále požadujeme smysl pro odpovědnost, samostatnost v rozhodování a objektivnost v posuzování.

Náplní práce je zpracování a znalosti technologických postupů, práce s výkresovou dokumentací, změnová řízení technologických postupů, kalkulace nových projektů, plánování a zajištění pracovních a výrobních procesů, každodenní komunikace s týmy konstrukce a výroby.

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, dodatková dovolená,další platy dle hospodářských výsledků, závodní stravování s přípěvkem, Flexi passy, příspěvek na telefon a další firemní benefity

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

Kontakt na zaměstnavatele

Martina Postavová
telefon: 734 783 995 (8:00 - 14:00 hod)
email: personalni@obzor.cz

OBZOR, výrobní družstvo Zlín - sídlo
Zlín
76302


Poslední změna: před 2 týdny